Список бажань 0
Меню
+380735952781 Замовити дзвінок

Інтимна гігієна: популярні міфи та помилки.

Інтимна гігієна: популярні міфи та помилки.

Інтимна гігієна: популярні міфи й помилки.

Останнім часом питання інтимної гігієни стають більш актуальними, і дедалі частіше ми чуємо про те, що інтимна область потребує грамотного очищення. Але разом з вірними твердженнями з'являється інформація, яка не завжди відповідає дійсності, проте може збивати з пантелику навіть найграмотніших споживачів.
badzkarpat.com.ua пропонує розглянути кілька популярних тверджень про інтимну гігієну.

Твердження №1.
У повсякденному догляді засоби для інтимної гігієни не потрібні.
Деякі вважають, що засоби для інтимної гігієни потрібні лише в особливі моменти життя. Наприклад, під час менструації, при появі дискомфорту, після занять спортом. Однак відразу варто уточнити, що інтимна область має свій рівень рН, оптимальний для життєдіяльності корисних мікроорганізмів. Як і будь-яка частина тіла, зовнішні статеві органи потребують щоденного очищення, з урахуванням фізіологічних особливостей.

Твердження №2.
Для інтимної гігієни підійде звичайне мило або гель душу.
В інтимній зоні природний рівень рН становить 3.5-4.5. Він є комфортним для життєдіяльності лактобактерій, які, своєю чергою, відповідають за сталість кислотності та забезпечують захист від проникнення патогенних мікроорганізмів. Звичайне мило має лужний рівень рН 12.0, і вмивання таким продуктом може порушувати звичну сталість, що призводитиме до негативних наслідків. Такий високий рівень рН може подразнювати ніжну шкіру інтимної ділянки, призводити до почервоніння, свербіння, подразнення і сухості.

Твердження №3.
Засоби для інтимної гігієни повинні мати яскравий аромат.
Частина споживачів дотримується думки, що яскрава ароматизатор повинна маскувати запах, проте це помилка і маркетинговий хід деяких виробників. Ароматизатори, як і барвники, підвищують привабливість косметичного засобу в очах споживача. Однак вони можуть викликати алергічну реакцію, свербіж, лущення та подразнення. Чим яскравіший аромат, тим вища ймовірність наявності в складі високої концентрації хімічних компонентів. Гель для інтимної гігієни повинен володіти м'якими очисними властивостями, мати легкий натуральний аромат, дарувати відчуття свіжості та комфорту.

Твердження №4.
Аптечний засіб для інтимної гігієни не може викликати алергію.
З упевненістю можна сказати, що аптечний засіб для інтимної гігієни проходить ретельний контроль перед реалізацією. Рівень рН у таких продуктах фізіологічний для інтимної зони, компоненти гіпоалергенні. Однак повністю виключити ймовірність алергічної реакції неможливо, тому що у споживача може розвинутися індивідуальна реакція непереносимості на той чи інший компонент продукту, оскільки кожна людина індивідуальна.

Твердження №5.
Гель для інтимної гігієни може усунути симптоми гінекологічного захворювання.
Похід до гінеколога хвилюючий для деяких представниць прекрасної статі. Тому за появи рясних виділень, свербіння, печіння в інтимній зоні, жінка не завжди звертається до фахівця, купуючи в аптеці засіб на свій розсуд. Деякі гелі для інтимної гігієни дійсно здатні усунути дискомфорт, зменшити свербіж, проте використовувати їх як заміну повноцінного лікування без консультації фахівця неправильно. Можливо, перелічені вище симптоми свідчать про гінекологічне захворювання, яке потребує медикаментозного лікування. У такому разі гель для інтимної гігієни може використовуватися спільно з лікарськими препаратами для ефективного лікування і підвищення почуття комфорту, але тільки після консультації фахівця.

Якщо ви в пошуку хорошого засобу для інтимної гігієни, зверніть увагу на Гелі для інтимної гігієни SYNEVIRIA і WHITE MANDARIN. Продукти розділені на гами залежно від показань, мають свій унікальний рівень рН, фізіологічний для певного періоду життя жінки, а також хороший склад. Знахідка для тих, хто грамотно підходить до питання інтимної гігієни!

Коментарі