Меню
+380636056975 Замовити дзвінок
259 грн

БІФІДОЛАКТИН

Відгуки: (2)
В наявності
259 грн
2 або більше 251 грн
4 або більше 246 грн
8 або більше 233 грн
ДОСТАВКА НОВОЮ ПОШТОЮ Місто - від 50 грн, Сільська місцевість - від 95 грн ШВИДКА ВІДПРАВКА Відправляємо на протязі доби

СПРИЯЄ ВІДНОВЛЕННЮ І НОРМАЛІЗАЦІЇ КИШКОВОЇ МІКРОФЛОРИ.

- відновлює нормальну мікрофлору кишечника завдяки вмісту сухої біомаси біфідо - і лактобактерій;

- має антимікробну дію, усуває метеоризм, нормалізує випорожнення;

- допомагає правильно перетравлювати їжу і засвоювати живильні речовини.

Відгуки
5/ 5
середній рейтинг товара
2
0
0
0
0
Тетяна Володимірівна
Тетяна Володимірівна
13.12.2022
Моя оцінка:
Я маю проблеми зі шлунком та кишечником, і БІФІДОЛАКТИН SYMBIOTIC став для мене справжнім порятунком. Він допоміг вирішити мої проблеми зі шлунком та зміцнити моїй імунну систему
Відповідь адміністратора

Дякуємо за відгук!

Стас
Стас
19.10.2022
Моя оцінка:
Я використовую його регулярно і мої переважної більшості проблем з кишечником зникли

Склад: Бактерії (БАТП-Ф) – молочнокислих бактерії̆, КУО/г, не менше ніж – 1х108, біфідобактерій КУО/г, не менше ніж – 1х108, олігофруктоза (фруктполігосахариди) 350 мг., лактоза.

Олігофруктоза (фруктполігосахариди) - це частково гідрофікований інулін. Деякі пребиотики, такі як ФОС (фруктполігосахариди,) виступають джерелом живлення виключно для корисних бактерій (біфідо- і лактобактерій), тобто хвороботворні бактерії не можуть живитися ними. Отже, введення ФОС в раціон харчування стимулює розмноження корисних бактерій та пригнічення шкідливих.

Лактобактерії та біфідобактерії - беруть активну участь в синтезі вітамінів, впливають на метаболізм токсичних речовин, виступають в ролі антиоксидантів, захищають від хвороботворних бактерій. Покращують травлення. Знижують ризик розвитку онкологічних захворювань. Сприяють поліпшенню обміну речовин - молочна кислота, що продукується латко - і біфідобактеріи, покращує засвоєння заліза, кальцію, вітаміну D.

Симбіотики - створені для лікування дисбіотичних порушень , що містять раціональну комбінацію пробіотики (біфідо-лактобактерій) та пребиотиков (фруктполігосахариди), які поліпшують виживання та приживлення у кишечнику живих бактеріальних домішок і вибірково стимулюють ріст і активацію метаболізму ендогенних латко - та біфідобактеріи.

Рекомендації щодо застосування: під час і після прийому антибіотиків, як додаткове джерело життєздатних пробіотичних мікроорганізмів, з метою нормалізації мікрофлори кишечника, при дисбіозах різного генезу та функціональних порушеннях травної системи. Пригнічує розвиток хвороботворних і гнильних мікроорганізмів в кишечнику. 

Рекомендовані дози: дітям по 1 капсулі, дорослим по 2 капсули двічі на день за 30 хвилин до їжі, протягом 4 тижнів. Після перерви 1 місяць, за необхідність, курс можна повторити.

Протипоказання: підвищення чутливості до будь-якого з компонентів.

Застереження щодо застосування: не слід використовувати як заміну повноцінному раціону. Не варто перевищувати рекомендовану кількість  для щоденного споживання. Вагітним та жінкам в період лактації застосування можливе після консультації з лікарем.

Перед застосуванням рекомендована консультація лікаря.

Не є лікарським засобом.

Призначення: відновлення та нормалізація кишкової мікрофлори.

Категорія: здорова мікрофлора.

Тип застосування: за рекомендацією лікаря або в складі комплексних програм оздоровлення.

Активні компоненти: Бактерії (БАТП-Ф) – молочнокислих бактерії̆, КУО/г, не менше ніж – 1х108, біфідобактерій КУО/г, не менше ніж – 1х108, олігофруктоза (фруктполігосахариди),

Форма випуску: 60 капсул по 500 мг.

Пакування: картонна коробка блістер.

Класифікація: біологічно активна добавка.

Умови зберігання: зберігати в сухому, захищеному від світла та дітей місці, за температури від 5°С до 25°С.

Країна виробника: Україна.

Строк придатності: 36 місяців.