Список бажань 0
Меню
+380636056975 Замовити дзвінок

ПРАВИЛА ТА УМОВИ

Увага!
Перед переглядом цього сайту уважно прочитайте ці умови.
Якщо Ви не згодні з цими умовами, будь ласка, не використовуйте цей сайт.

1. Реєстрація на сайті

1.1. Реєструючись на cайті badzkarpat.com.ua, Ви погоджуєтеся надати достовірну та точну інформацію про себе і свої контактні дані.
1.2. У результаті реєстрації Ви отримуєте логін і пароль, за безпеку яких Ви несете відповідальність.
1.3. Ви також несете відповідальність за всі дії під Вашим логіном і паролем на сайті.
1.4. У разі втрати реєстраційних даних Ви зобов'язуєтеся повідомити нам про це.

2. Використання персональних даних

2.1. Ми використовуємо різні технології для збирання та зберігання інформації, коли Ви відвідуєте сайт badzkarpat.com.ua.
2.2. Це може включати в себе запис одного або декількох куки або анонімних ідентифікаторів.
2.3. Ми також використовуємо куки й анонімні ідентифікатори, коли Ви взаємодієте з послугами, запропонованими нашими партнерами, наприклад, рекламні послуги, що можуть з'явитися на інших сайтах.

3. Використання сайту

3.1. badzkarpat.com.ua дає Вам змогу переглядати та завантажувати матеріали цього сайту тільки для особистого некомерційного використання, за умови збереження Вами всієї інформації про авторське право та інших відомостей про право власності, що містяться у вихідних матеріалах і будь-яких їхніх копіях.
3.2. Заборонено змінювати матеріали цього сайту, а також поширювати або демонструвати їх у будь-якому вигляді або використовувати їх будь-яким іншим чином для суспільних чи комерційних цілей.
3.3. Будь-яке використання цих матеріалів на інших сайтах або в комп'ютерних мережах заборонено.

4. Зворотній зв'язок і коментарі

4.1. Звертаючись до нас або залишаючи коментарі на сайті, Ви несете відповідальність, що це повідомлення не є незаконним, шкідливим, загрозливим, наклепницьким, суперечить моральним нормам, порушує авторські права, пропагує ненависть і/або дискримінацію людей за расовою, етнічною, статевою, релігійною, соціальною ознаками, містить образи на адресу конкретних осіб або організацій, а також будь-яким іншим чином порушує чинне законодавство України.
4.2 Ви погоджуєтеся, що будь-яке Ваше повідомлення badzkarpat.com.ua може видаляти без Вашої на те згоди, а також безоплатно використовувати на власний розсуд. 
4.3. badzkarpat.com.ua не несе відповідальності за будь-яку інформацію, розміщену користувачами сайту.

5. Повідомлення і розсилки

5.1. badzkarpat.com.ua може направляти Вам повідомлення у відповідь на повідомлення (запити та скарги), направлені Вами через форму зворотного зв’язку та в процесі замовлення товарів та/або послуг, при управлінні замовленнями, наданні послуг тощо
5.2. badzkarpat.com.ua здійснює надсилання повідомлень у вигляді email-листів, повідомлень у мессенджерах, SMS-повідомлень тощо.
5.3. Ви можете керувати процедурою направлення повідомлень через відповідні налаштування на сайті в особистому кабінеті.
5.4. badzkarpat.com.ua також може направляти Вам інформаційні та маркетингові розсилки (новини, акції, інформацію про акції, промокоди та знижки, персональні рекомендації, персональні знижки та пропозиції), які містять інформацію щодо товарів та/або послуг, рекламні та комерційні пропозиції щодо таких товарів та/або послуг.
5.5. Інформаційні та маркетингові розсилки здійснюються на основі підписки на розсилки, оформленої Вами через сайт або при замовленні товарів та/або послуг через сайт.
5.6. badzkarpat.com.ua здійснює інформаційну та маркетингову розсилку у вигляді еmail-листів, повідомлень у мессенджерах, SMS-повідомлень тощо.
5.7. Ви можете у будь-який момент відмовитися від отримання інформаційних та маркетингових розсилок через відповідні налаштування на сайті у особистому кабінеті.

6. Відмова від відповідальності

6.1. Матеріали та послуги цього сайту надаються «як є» без жодних гарантій.
6.2. badzkarpat.com.ua не гарантує точності та повноти матеріалів, програм і послуг, що надаються на цьому сайті.
6.3. badzkarpat.com.ua в будь-який час без повідомлення може вносити зміни до матеріалів і послуг, що надаються на цьому сайті, а також до згаданих у них продуктів і цін.
6.4. У разі, якщо матеріали та послуги на цьому сайті застаріють, badzkarpat.com.ua не зобов'язана оновлювати їх.
6.5. badzkarpat.com.ua за жодних обставин не несе відповідальності за будь-які збитки (включно, але не обмежуючись збитком від втрати прибутку, даних або від переривання ділової активності), що виникли внаслідок використання, неможливості використання або результатів використання цього сайту.