Список бажань 0
Меню
+380636056975 Замовити дзвінок

СПОСОБИ ЗБЕРЕГТИ ВАШІ НИРКИ ЗДОРОВИМИ

СПОСОБИ ЗБЕРЕГТИ ВАШІ НИРКИ ЗДОРОВИМИ

Способи зберегти ваші нирки здоровими

Харчуйтеся здоровою їжею
Ваші нирки переробляють усе, що ви їсте або п'єте, включно з усім, що шкідливо для вас, наприклад, великою кількістю жиру, солі та цукру. Згодом неправильне харчування може призвести до високого кров'яного тиску, ожиріння, діабету та інших захворювань, які важко позначаються на ваших нирках. У здоровому раціоні має бути багато овочів, фруктів і цільного зерна і трохи оброблених продуктів.

Слідкуйте за своєю сіллю
Цей мінерал впливає на людей по-різному. У деяких це підвищує кількість білка в сечі. Це може завдати шкоди вашим ниркам або посилити захворювання нирок, якщо воно у вас уже є. Велика кількість солі також підвищує ймовірність високого кров'яного тиску, типової причини захворювань нирок, і утворення каменів у нирках, які можуть бути дуже болючими і призвести до пошкодження без лікування.

Пийте достатньо води
Вода допомагає доставляти важливі поживні речовини до ваших нирок і виводити відходи життєдіяльності в сечовий міхур у вигляді сечі. Якщо ви п'єте недостатньо, крихітні фільтри всередині ваших нирок можуть закупоритися і призвести до утворення каменів у нирках та інфекцій. Навіть легке зневоднення може зашкодити вашим ниркам, якщо воно відбувається досить часто. Зазвичай достатньо чотирьох-шести чашок на день, але вам може знадобитися більше, якщо ви хворі або перебуваєте на вулиці в спеку.

Не зловживайте певними ліками
НПЗП - це нестероїдні протизапальні препарати, такі як ібупрофен і напроксен. Вони можуть зашкодити вашим ниркам, якщо ви приймаєте їх занадто багато одразу або занадто часто. А тривале застосування інгібіторів протонної помпи (ІПП) у разі виразки або ГЕРХ може підвищити ваші шанси на хронічне захворювання нирок. Вам слід приймати їх тільки в тому разі, якщо ваш лікар скаже, що вони вам потрібні.

Будьте обережні з антибіотиками
Ці препарати, що борються з бактеріями, можуть зашкодити вашим ниркам, якщо ви будете використовувати їх занадто часто. Це може статися, навіть якщо ви абсолютно здорові, і це серйозніше, якщо ваші нирки працюють не так добре, як слід було б. Деякі види, як-от пеніцилін, сульфаніламіди і цефалоспорини, з більшою ймовірністю спричиняють проблеми.

badzkarpat.com.ua рекомендує приймати такі фітопрепарати як ДІУРЕТРИН, УРОЛОВІТ, УРОСТАН, ДЕТОКС НИРОК, УРОСЕПТИК.

Вправа
Так само, як і здорове харчування, це допомагає запобігти таким станам, як діабет і хвороби серця, які можуть призвести до пошкодження нирок. Але не намагайтеся за один день перетворитися з домосідки на спортсмена. Надмірні фізичні навантаження також можуть зашкодити вашим ниркам, якщо ви до цього не готові. Приділяйте цьому від 30 до 60 хвилин принаймні п'ять днів на тиждень. Починайте повільно, якщо ви давно цього не робили, і спочатку проконсультуйтеся зі своїм лікарем, якщо у вас є проблеми зі здоров'ям.

Пройти обстеження
Важливо знати свій ризик розвитку захворювань нирок. Це більш імовірно, якщо у вас або близьких родичів є хвороби серця, високий кров'яний тиск, діабет або сімейна історія ниркової недостатності. У цих випадках ваш лікар може порекомендувати спеціальні аналізи нирок у рамках вашого регулярного обстеження. Що раніше ви підхопите його, то легше його лікувати, а іноді навіть зупинити.

Будьте обережні з алкоголем
Якщо ви здорові, пара чарок навряд чи зашкодять вашим ниркам. Але надмірне вживання алкоголю (понад чотири порції менш ніж за 2 години) може призвести до раптового серйозного пошкодження і, можливо, до довгострокових проблем. А алкоголь часто може призвести до зневоднення організму, що може порушити нормальну роботу нирок і призвести до збільшення ваги, захворювань печінки, високого кров'яного тиску та інших станів, які посилюють навантаження на них.

Кинути палити
Куріння підвищує ризик розвитку раку нирок і пошкоджує кровоносні судини, що впливає на ваші нирки, сповільнюючи приплив крові до них. Крім того, куріння може вплинути на деякі ліки, які лікують високий кров'яний тиск. Це серйозно, тому що неконтрольований високий кров'яний тиск є основною причиною захворювань нирок.

Справлятися з проблемами здоров'я
Двома найпоширенішими захворюваннями, що впливають на ваші нирки, є діабет і високий кров'яний тиск. Збалансована дієта і регулярні фізичні вправи можуть допомогти тримати і те, і інше під контролем. У разі діабету також важливо уважно стежити за рівнем цукру в крові та приймати інсулін, коли це необхідно. За високого кров'яного тиску регулярно перевіряйте свої показники і приймайте всі ліки точно за призначенням вашого лікаря.

Для профілактики badzkarpat.com.ua рекомендує приймати такі фітопрепарати як ДІУРЕТРИН, УРОЛОВІТ, УРОСТАН, ДЕТОКС НИРОК, УРОСЕПТИК.


Коментарі